Erekce je znakem zdraví a síly muže a podle úhlu vztyčeného penisu vůči tělu lze stanovit i biologický věk muže.

erekce

5 základních kamenů erekce:

1. silné srdce a krevní oběh

2. harmonizované svalstvo 

3. vyrovnaná nervová soustava

4. pevné kosti a zdravé ledviny

5. dostatečná pohyblivost kloubů a šlach

Ženy mají erekci rády.Muži erekci potřebují, aby uspokojili ženu.Muži jsou nešťastní když ji nemají (ženu či erekci nebo obojí).Muži mohou být také nešťastní z toho, když mají erekci stále, tedy lépe řečeno nepřestávající sexuální přetlak a pak také neví co s tím dělat.

Taky můžeme svoji nedostatečnost skrývat - jednoduše budeme bez ženy, nebo můžeme ženu zabavit spoustou zajímavých historek,zážitků z cest, úžasných načtených informací z knih a časopisů. Zkrátka jsme ti nejchytřejší a nejdokonalejší muži jací kdy byli. No a když pak přijde na věc a příroda si řekne o své, tak skutek utek.Můžeme se nechat potetovat, nechat si narůst velké svaly, oholit si hlavu nebo si pořídíme dlouhý háro a plnovous, koupíme si pořádnou mašinu,káru,dům, hrad, přehradu, kožený boty a vohoz, černý brýle a ověsíme se stříbrem, ocelí a zlatem.Hm ten chlap vypadá ZAJÍMAVĚ. A to je všechno?Ale my víme jak si poradit. HURÁÁÁ. Máme tady přece jednoduchá řešení - v podstatě dnes a denně na každém kroku - "léky,zázračné pilulky" a ty nám zaručeně pomohou - !!! EREKCE do hodiny zajištěna! - silnější ORGASMUS! - staň se sexuálním ĎÁBLEM !!! - atd.Zřejmě to znáte sami. Stanou se z nás sexuální šampióni. Ale ono je to ve skutečnosti trochu jinak.

Co vlastně my muži děláme?- pořád pracujeme - jsme ve stresu - spěcháme - neumíme se zastavit- budujeme si svaly, které nám jsou k ničemu - nepohybujeme se, sedíme, jezdíme auty- chceme se stát sexuálními šampióny, orientujeme se na výkon a nezajímá nás vlastně prožitek- snažíme se zavdčečit ženám, chceme je oslňovat svoji silou a schopnosti a dokonalostí- a v podstatě nemyslíme na sebe- nevíme co chceme my sami- máme strach ze selhání - unikáme před sebou samými- kouříme - pijeme příliš moc alkoholu- nejíme zdravě a střídmě
Hm tak co s tím?

Pět pravidel, pět předpokladů, pět asán cvičení Mužské síly:

1. silné srdce a funkční krevní oběh umožňuje rozvádění krve do všech částí těla, tedy i do penisu. (kouření, alkohol zhoršují až zabraňují krvi dostat se na své místo.)Tantra jóga používá: Tanec, pohybové tranzovní a šamanské techniky rozproudí krev v těle, probudí energii.

2. uvolněné svalstvo (svalové napětí, přílišné posilování, kulturistika způsobují stažení a napětí, které zabráňuje erekci)Tantra jóga používá: meditační techniky pro uvolnění těla, polaritní cvičení.
3. vyrovnaná nervová soustava (stres, nervozita, neklid, spěch, třes, rozptylování pozornosti vedou k přerušení erekce)Tantra jóga používá: Vyjadřování emocí při dynamické meditaci, katarzní giberish, emoční cvičení v asánách

4. stabilní kosterní a vylučovací soustava (slabé kosti, artritida, artroza, slabé ledviny zabraňují erekci)Tantra jóga používá: Techniky přírodní léčby, cvičení dynamiky pánevního dna, dechové techniky uvolňují z těla toxiny a usazeniny v kostech a kloubech

5. pružné klouby a šlachy (nedostatečná pohyblivost a pružnost kloubů a šlach blokuje erekci)

Tantra jóga používá: Cvičení asán ze systému Mužská síla ve spojení s dechovým cvičením prospívají uvolnění kloubů a pružnosti šlach.

Celý komplex pravidelného provádění těchto prvků cvičení a meditací umožní nejen dosažení erekce bez podpůrných medikamentů, ale současně přispívá k omlazování organismu a nalezení radosti ze života.