Jako vodní znamení mám moc rád vodu a nejraději v ní plavu. Nedaleko místa, kde bydlím je krásný velký rybník. Přístup vede kolem dvou krásných velkých stromů jejichž větve sahají až k vodní hladině, takže máte pocit, že jste v nějakém chrámu. Na toto místo jezdím už dlouhá léta, dříve se svými dětmi, když byly ještě malé, nyní sám. Zbožňuji pozorovat hladinu, která pokaždé vypadá jinak. Jednou jsou na ní vlnky, jindy je klidná, někdy má voda nádech do modra, za pár dní z ní mohu cítit jakousi temnotu, samet. Vždy mě potká něco jiného, nového, ale pokaždé mě voda přivítá a já ji a pak se pomalu do ní ponořím, ona mě obejme a já lehce plynu v tomto zázraku přírody. Letos na jaře se mi objevilo něco nového. Začal jsem s vodou cítit mnohem větší propojení, než kdykoliv předtím. A tak jsem s ní začal komunikovat - mluvit, posílat ji myšlenky, světlo, klid, čistotu, děkovat jí. 

Proč to vše píšu zde v rubrice Technologie. Osobně to považuji za jistou technologii jak pracovat s vodou, s pozitivní energií a jak ji pomocí vody šířit dál. Přišlo letos ke mě mnoho impulsů týkající se vody a také osobní zkušenost s ní. Voda se mnou začala komunikovat. Zmíním dva silné zážitky. Ten první je z ledna z Prayagu a pak z Varanasí. Pocítil jsem opravdu sílu, léčivé a očistné účinky vody v řece Ganze. V Prayagu se o mě pokoušela chřipka. Po koupeli jsem se cítil mnohem víc svěží a nemoc z větší části ustoupila. Ve Varanasí jsem zase čistil jisté emoční a vztahové záležitosti. Poprosil jsem vodu, aby vše rozpustila a odplavila. Ten druhý zážitek je z letošní potní chýše ze Sudislavi. Tak jsem se setkal přímo se způsobem jak pracovat s vodou. Stojící Medvěd nás zasvětil do kontaktu s bytostí vody a část vody nám předal.  

V poslední době se mi to začalo skládat a před pár dny jsem narazil na článek, který mě velmi zaujal. Jde o jednoduchý návod jak s vodou pracovat, jak ji nabíjet, jak s ní komunikovat a jak to může dělat každý kdykoliv a kdekoliv. Podotýkám, že to není nic nového, objevného. Informací o vodě je spousta, tady jde spíše o to vnitřní uvědomění a pochopení souvislostí.

Cituji některé části, odkaz na celý článek je uveden dole.  

"Je také zajímavé, že když se dokážete po většinu dne soustředit na svou pravdu a lásku ve vašem bytí, voda, krev a veškerý projev vašeho fyzického těla začne udržovat zvýšené vibrace světla. To znamená, že když konzumujete vodu, voda se cestou vaším tělem přetransformuje do vibrace, ve které vaše tělo žije. Tímto způsobem je tedy nemožné, aby voda snižovala vaše vibrace, jen umocňuje vibrace světla a lásky, které v sobě máte."

"Kdybyste se posadili k vodě nebo do ní, i kdybyste v ní měli jen nohy nebo ruce, působíte jako nástroj transformace a ukotvování do vody. Když se pak zaměříte na lásku, kterou chcete sdílet s lidmi, na mír, který chcete zažívat a na pravdu, kterou chcete odkrýt, představte si, že vysíláte tuto energii do vody - tím vytvoříte rozsáhlý zdroj vysoce energetizované vody. Voda vaše záměry přirozeně umocní a prosákne do Matky Země, do atmosféry a dostane se ke každému, kdo se s vodou propojí nebo projde kolem vodního zdroje. Pokud vodní zdroj protéká krajinou, pak budou vaše záměry umocněny po celé krajině a možná i po celém světe. Je třeba si pamatovat, že voda je nad vámi, pod vámi i všude kolem i ve vás, je ve vaší realitě plně přítomná a má velkou sílu. Dokonce, když pošlete do vody svou lásku a záměry týkající se vzestupu Země a lidstva a jeho probuzení během meditace, je šance, že vy nebo jiný člověk vypijete nebo se vykoupete v té samé vodě, kterou jste prodchnuli láskou a umožníte, že energie vibrací všech se zvýší a bude vodou podporována."

celý článek zde:www.transformace.info

Jde tedy o jednoduchý postup, jen si najít chvíli času, klidu, ztišení. Naladit se na VODU a setkat se s ní. A každý si jistě najde i ten svůj vlastní způsob. 

​